Nëpunësi Civil, Paloka: Tërhiqni aktin normativ
Opozita kërkoi sërish sot në Kuvend tërheqjen e mazhorancës nga miratimi i aktit normativ për ligjin e Nëpunësit Civil.
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Edi Paloka u shpreh se kërkesa e opozitës për tërheqjen e këtij akti ka të bëjë me çështjen e konsensusit midis mazhorancës dhe opozitës.


Menjëherë pas fjalës së tij në Kuvend, 3 deputetët që ishin të pranishëm në sallë kanë braktisur seancën plenare.
Shtuar më 17/10/2013, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori