Nënë e dy vajzave të mitura, zhduket pa asnjë gjurmë shqiptarja
Mediat italiane kanë venë alarmin pasi prej 10 ditësh një grua shqiptare ka humbur pa lënë asnjë gjurmë.

Ky rast është denoncuar në emisionin italian "Chi l’ha Visto?", i transmetuar në televizionin RAI3.

Bëhet fjalë për shqiptaren Marjana Marku e zhdukur prej 11 qershorit 2018. Ajo është 35 vjeçe dhe nënë e dy vajzave të vogla. /albeu.com/Shtuar më 21/06/2018, ora 10:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori