E FUNDIT/ Rama shkarkon Blerina Gjylametin, Ditmir Bushatin dhe Lindita Nikollën
Nënë e bijë aksidentohen në Tepelenë: Lëndohet mjekja
Një aksident ka ndodhur ditën e sotme tek Ura e Kardhiqit në aksin Tepelenë-Gjirokastër.

Nga aksidenti mësohet se është plagosur rëndë pasagjerja.

Sipas burimeve, e lënduara është vetë mamaja e drejtueses së automjetit, Ermira Cuberit, mjeke në profesion.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe është duke hetuar shkaqet e aksidenti. /albeu.com/

Shtuar më 15/09/2018, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori