Nëna lind në shtëpi, i vdes foshnja dhe vetë ndodhet në gjendje të rendë
Pëlqej
Një nënë 40-vjeçare e lindir fëmijën e saj në shtëpi, por kur pa që shëndeti i tij u rëndua shkoi në spital. Por, e keqja kishte ndodhur dhe fëmija vdiq, kurse ajo është në gjendje të rëndë shëndëtësore.

Kjo ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Tiranë, ku nëna ka shkuar në spital pasi kishte lindur fëmijën në shtëpi.

NJOFTIMI I POLICISE
Më datë 12.02.2018, në martenitetin “Koço Glozheni”, kanë shkuar në gjendje të rëndë, shtetësia V.K, vjeç 40 banues në Tiranë, me foshnjën 2 javësh, e cila ka lindur në kushtet e shtëpisë dhe vdiq në maternitet foshnja, kurse shtetasja V.K është në gjendje të rëndë.

Nga veprimet e kryera rezulton se V.K është me çrregullime mendore.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim juridik.
Shtuar më 13/02/2018, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori