Nëna e lindi në shtëpi, foshnja që vdiq kishte të prera në trup
Një nënë 40-vjeçare e lindir fëmijën e saj në shtëpi, por kur pa që shëndeti i tij u rëndua shkoi në spital.

Por, e keqja kishte ndodhur dhe fëmija vdiq, kurse ajo është në gjendje të rëndë shëndëtësore.

Kjo ngjarje ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Tiranë, ku nëna ka shkuar në spital pasi kishte lindur fëmijënshtëpi.

Por detaje të reja shumë të errëta kanë dalë nga kjo histori.
Foshnja ishte dyjavëshe dhe në pital ka shkuar me dy shenja të prerash, në pjesën e kofshës edhe të pulpës.

Nëna 40 vjeçe me iniciale. V. K. është e identifikuar si person me probleme psikike, ndaj është dërguar në spitalin neurologjik, në spitalin e pesës, ku po mbahet në mbikëqyrje nga mjekët. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 16:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori