Nëna e 4 fëmijëve në Berat vetëvaret në kasollen e bagëtive
Për shkak të varfërisë, një 47 vjeçare në Berat i ka dhënë fund jetës në kasollen e bagëtive. Sipas familjarëve, nëna e katër fëmijëve vuante nga depresioni, e ndërsa nuk kishte mundësi ekonomike që të kurohej. 47-vjeçarja me inicialet Sh.T, i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Viktima nga fshati Dodovec është ngritur rreth orës 03:30 nga shtrati dhe me një litar në dorë është drejtuar për nga kasollja e bagëtive. Ajo e ka lidhur litarin në trarin e kasolles, ndërsa për këtë akt ka përdorur një stol të vogël. Policia bën me dije se viktima është gjetur nga familjarët, pak orë më vonë. Banorët e zonës janë shprehur se shkak për këtë mund të jetë varfëria në të cilën jetonte gruaja. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2015, ora 09:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori