Nën hetim nga Prokuroria, Saimir Tahiri largohet nga Shqipëria
Pëlqej
Cështja e Saimir Tahirit prej kohësh është bërë krytema e politikës shqiptare dhe mediave gjithashtu.

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, i cili ndodhet nën hetim nga Prokuroria mësohet se është larguar nga Shqipëria.

Sipas informacioneve bëhet me dije se ish ministri është larguar për në Gjermani.

Ky lajm është bërë i ditur nga Top Channel i cili citon burime pranë Tahirit.

Ky udhëtim vjen pas një heshtjeje të gjatë të ish-ministrit, që një ditë më parë mungoi në Parlament, ku emri tij ridoli në skenë. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2017, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori