Negociatat për Presidentin, Berisha dhe Rama takohen sërish të dielën
Pas tërheqjes nga gara të kandidatit Zaganjori, kryeministri Sali Berisha pritet të takojë sërish kreun e partisë Socialiste Edi Rama për të diskutuar mbi një kandidaturë konsensuale.

Më herët kreu i PS, Rama në një konferencë për shtyp deklaroi se mundësia për konsensus për t`i dhënë vendit një president konsensual është shumë afer, duke konfirmuar gatishmerine per te pranuar cdo ftese per dialog e negociata per te zgjedhur ne menyre konsensuale presidentin e ardhshem. /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2012, ora 18:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori