Në zi dhe pa grim, si duket Gjylameti pas humbjes së vëllait (FOTO LAJM)

Disa ditë më parë, një aksident tragjik i mori jetën vëllait të deputetes shqiptare Blerina Gjylameti.

Vëllai i saj, Elton Maçolli humbi jetën në një aksident në tunelin e Elbasanit, pasi sipas burimeve, udhëtonte me me 65 km/ h mbi shpejtësinë e lejuar.

Pas humbjes së madhe, deputetja është shfaqur për herë të parë në publik.

Ajo është fotografuar në shkallët e Kuvendit, e veshur me të zeza dhe pa grim teksa ka vështruar nga kamera në momentin që është shkrepur foto.

Kujtojmë se pak kohë më parë, deputetja humbi dhe nënën e cila vuante nga një sëmundje e rëndë.
Shtuar më 06/11/2019, ora 13:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori