Arrestohen dy nxënës, goditën drejtoreshën e shkollës "Ismail Qemali"
Lidhur me incidentin e shënuar dy ditë më parë, ku dy nxënës kanë fyer dhe më pas qëlluar drejtoreshën e shkollës "Ismail Qemali", të rinjtë kanë përfunduar në pranga.

Policia e Tiranës bën me dije se kanë arrestuar të rinjtë Veledin Asimetaj 18 vjeç dhe Sefedin Asimetaj, 19 vjeç.

Policia sqaron se ne ambjentet e gjimnazit “Ismail Qemali”, dy nxënësit kanë fyer në mënyrë të vazhdueshme dhe goditur për shkak të detyrës, drejtoreshen e kësaj shkolle. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2014, ora 11:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori