Në mesnate nis shiu, këto janë zonat që do preken më shumë

Mesnatën e së shtunës në të gjithë territorin e vendit tonë do të nisin reshjet e shiut.

Tirana, Kruja, Lezha dhe Shkodra janë zonat ku do të ketë më shumë reshje shiu sipas Meteoalb.

Shihni hartën më sipër në të cilën pasqyrohen zonat ku do të ketë shi. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2017, ora 20:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori