Basha përgatitet për "17 Majin" e dytë dhe futjen në zgjedhje
Në kërkim të hajdutëve, kapet sasi rekord droge "Made in Albania"
Policia italiane ka gjetur dhe sekuestruar një sasi të madh kanabis në Brindisi.

Mediat italiane bëjnë me dije se gjetja e drogës ka qënë rastësore pasi në kërkim ishin autorët e 3 grabitjave,

Droga e gjetur "Made in Albania" është rreth 1 kuintal ndërkohë nuk dihen detajet e operacionit.

Vazhdon operacioni për kapjen e 3 hajdutëve ndërkohë mësohet se është ndaluar mamaja e njërit prej tyre. /albeu.com/Shtuar më 30/01/2018, ora 11:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori