Në kërkim për një vrasje, Nuredin Dumanit i zbulohet një tjetër ekzekutim
Janë zbuluar detaje të reja për Nuredin Dumanin, shtetasin e shpallur në kërkim për vrasjen e Bujar Celës.

Mësohet se Dumani ka kryer gjithashtu vrasjen e Emiljano Ramazanin më 20 Korrik, në bashkëpunim me Klevis Kapllanaj.

Dyshohet se pas ekzekutimit, marrëdhëniet mes Dumanit dhe Kapllanajt janë përkeqësuar dhe ka dyshime të forta se gjithçka erdhi për shkak të parave.

Kujtojmë se pak kohë më pare policia gjeti armën e krimit ku u vra Ramazani në biznesin e Seit Manahasa dhe babait të tij.

Edhe për këtë rast dyshohet se personi qe ka vendosur armën për të corientuar hetimet, ka qenë Klevis Kapllanaj.
Shtuar më 13/10/2020, ora 18:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori