Në kërkim ndërkombëtar, ekstradohet nga Greqia 33-vjeçari shqiptar
Një 33-vjeçar është ekstraduar sot nga Greqia ndërsa do ta vuajë dënimin në Shqipëri.

Shtetasi Ervis Kuqo, ishte në kërkim ndërkombëtar nga Interpol, ndërsa ishte shpallur kërkohej nga autoritet e drejtësisë pasi akuzohet për kryerjen e veprës penale "Vjedhje".

33-vjecari Kuqo është dënuar me 1 vit e 4 muaj burg më datë 10. 07. 2014, pasi ka kryer një grabitje në qytetin e Fierit. Ervis Kuqos i kanë mbetur dhe 16 muaj burg për të kryer.
Shtuar më 03/07/2020, ora 18:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori