PD shpall sloganin e fushatës elektorale: "Ne jemi ndryshimi - Përpara!"
"Ne jemi ndryshimi - Përpara!". Ky do të jetë slogani i partisë Demokratike në fushatën e zgjedhjeve të 23 qershorit
i vendosur në mbledhjen e kryesisë së partisë zhvilluar mbrëmje.

"Te dashur miq! Kam kenaqesi t'ju informoj se pasi kam marre mendime te shumta dhe jam konsultuar me studime te opinioneve, une i propozova sonte kryesise se Partise Demokratike per sllogan te fushates se ardhshme dhe te fitores se mrekullueshme te 23 qershorit

NE JEMI NDRYSHIMI - PERPARA!

Sebashku do hartojme ne Facebook-un tone programin elektoral te fitores se 23 qershorit, programin e Shqiperise se zhvilluar europiane", skruan kryeministri Berisha në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2013, ora 09:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori