Në ditën e lindjes aktorja e humorit zbulon se burri e "tradhëton"

Rudina Dembacaj ditën e djeshme kishte ditëlindjen. Urimet dhe suprizat për të nuk kanë munguar por surpriza e bashkëshortit të saj nuk krahasohet me asgjë.

Bashkëshorti i ka organizuar një festë surprizë aktores duke mbledhur në një restorant familjen, shoqërinë e kolegët e Rudinës.

E emocionuar dhe e habitur, aktorja e humorit me tone humori deklaroi se me siguri e tradhëton burri.

“Me siguri burritradhëton, gjithë ky organizim fshehurazi e unë s’kam kuptuar gjë!”,-është shprehur ajo ndërkohë që kanë shpërthyer të qeshurat tek të pranishmit. /albeu.com/

Shtuar më 05/07/2017, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori