Në disa urbanë ke frikë të udhëtosh (VIDEO)
Shpesh nëpër autobusët e linjave urbane por edhe ndërqytetase të ndosh të shikosh sherre jo vetëm mes faturinove dhe pasagjerëve por edhe mes këtyre të fundit njëri me tjetrin.

A1 Report sjell një video ku shihen dy qytetarë të cilët të shajnë dhe kërcënojnë njëri-tjetrin në autobusin e linjës urbane Tiranë-Kamëz. Zënka fatmirësisht u arrit të shuhej pa pasur pasoja të mëtejshme. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2014, ora 17:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori