"Në arat e Saje qorrit dhe Edvin Shullazit në Tepelenë" (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri Berisha vijon më të njëjtën intesitet të publikojë të tjera fotografi të parcelave të kultivuara me kanabis, për të cilat thotë se i përkasin ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri dhe kryeministrit Edi Rama.

"Në Tepelenë, në arat e Saje qorrit dhe Edvin Shullazit!", ka shkruar ai bashkëngjitur fotove në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2016, ora 13:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori