"Në arat e Edvin Shullazit dhe Saje qorrit në Berat" (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon të postojë foto në Facebook nga plantacionet e kanabisit.

"Në arat e Edvin Shullazit dhe Saje qorrit në Pleshnik, Berat, të cilat mbrohen direkt nga drejtori i Policisë dhe shefi i komisariatit të Beratit", përfundon reagimin ai. /albeu.com/
Shtuar më 06/06/2016, ora 13:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori