Ndryshon orari i seancës parlamentare, shkak protesta e të hënës
Ditën e hënë opozita ka lajmëruar protestën e rradhës paqësore e cila pritet të fillojë rreth orës 20:00.

Ndërkohë, ditën e hënë është gjithashtu dhe seanca e rradhës parlamentare e cila ka vendosur të ndryshojë orar si pasojë e protestës.

Seanca parlamentare pritet të fillojë një orë më herët nga ora 18:00 në orën 17:00.


Shtuar më 05/07/2019, ora 12:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori