Ndryshimi drastik i Linda Ramës, nga një grua e urtë dhe e thellë në një propagandiste të thekur
Kur Linda Rama doli për herë të parë në intervistë si bashkëshortja e kandidatit për kryeministër të Shqipërisë, diku nga fillimi i vitit 2013, ajo të jepte imazhin e një gruaje të thellë në mendim që me urtësinë e saj arrinte të "shtronte" një karakter të vështirë si Edi Rama.

Thonë se gratë i shtrojnë burrat, por mes Ramës dhe Lindës paska ndodhur e kundërta, ai e paska bërë si vetja.

Për disa vite, Linda ka ndryshuar shumë dhe tani flet me një zell më të madh se sa Elisa Spiropali që e quajti Ramën "Skënderbe".

Linda Rama ishte e ftuar në emisionin "Në Kurthin e Piter Panit", por fakti që përballë kishte fëmijë nuk e ndaloi që të kursente propagandën.

Për më tepër, ndiqni videon! /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2018, ora 17:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori