Ndoka, Zogaj e Ngjela në takim me Presidentin
Albeu.com
Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, Spartak Ngjela Krytar i Partisë për Ligj dhe Drejtësi, si dhe politikani Preç Zogaj do të kenë një takim me kreun e shtetit, Bamir Topi në orën 11:00, në Presidencë.
Tema e bisedës pritet të jetë kriza politike në vend.
Takimi u kërkua nga tre politikanët.
Shtuar më 15/02/2010, ora 17:04
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori