Ndodh surpriza në Librazhd: Kjo parti e djathtë merr një tufë vota për këshill (FOTO LAJM)

Edhe pse opozita nuk mori pjesë në zgjedhje, një parti e djathtë si Partia Balli Kombëtar ka arritur të renditet në vendet e para në këshill.

Sipas të dhënave të KQZ-së, kjo parti ka marrë 788 vota në këshill duke u rendit pas PS-së me 6 107 vota, Partisë Social Demokrate me 1 049 vota dhe Partisë së Gjelbër me 1 013 vota. /albeu.com/Shtuar më 02/07/2019, ora 17:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori