E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
Ndodh në Vlorë, zjarrfikësja përdoret për të larë xhamat (FOTO LAJM)

Për çfarë të hyjë në punë një zjarrfikëse përveç se të fikë zjarre dhe të shpëtojë jetë? Në Vlorë kanë gjetur edhe një funksion tjetër.

Në foton e dërguar nga lexues të Albeu.com duket një zjarrfikësepërdoret për të larë xhamat e ndërtesës në portin e Vlorës.

Një gjetje gjeniale kjo, në kushtet kur koha është e ftohtë dhe punonjësit merdhihin po t'i hyjnë me dorë pastrimit. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori