Ndodh në Tiranë: Polici sherr me qytetarin, e ndjek nga pas për ta qëlluar me tullë (VIDEO)I
Një incident i pakëndshëm ka ndodhur ditën e sotme mes një efektivi policie dhe një qytetari, përplasja e të cilëve ka degraduar edhe në konflikt fizik.

video shihet një efektiv polic teksa konfliktohet me një qytetar.

Arsyet e sherrit nuk bëhen të ditura. Ndërkohë pasi kapen dhe shtyhen me duar me njëri-tjetrin, qytetari arrin të largohet me vrap, shkruan joq.

Më pas polici e ndjek nga pas duke bërë një veprim edhe më të çuditshëm pasi ulet dhe merr një gurë për ta qëlluar.
Shtuar më 01/10/2020, ora 18:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori