Ndodh në Tiranë: Pas sherrit plagos me mjet prerës 40-vjeçarin
Një sherr për pak se nuk ka përfunduar në tragjedi në Tiranë.

Policia ka vënë në pranga një shtetas pasi pas një sherri ka qëlluar me mjet prerës 40-vjeçarin duke e lënduar atë rëndë.

40-vjeçari është transportuar me urgjencë në spital.

Njoftimi i policisë

Tiranë

Informacion Paraprak

Plagos me mjet prerës 40 vjeçarin pas një konflikti për motive të dobëta.

Policia kap dhe shoqëron autorin.

Nga shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.6, u bë kapja dhe shoqërimi i shtetasit :

- R. C.

Ky shtetas ditën e sotme rreth orës 10:15, në zonën e “Unazës së Re” pas një konflikti, ka plagosur me mjet prerës një shtetas të moshës rreth 40 vjeç i cili aktualisht ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Vijojn veprimet e mëtejshme hetimore për dokumentimin e plotë të ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2018, ora 11:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori