Ndodh në Shqipëri, plehrat marrin flakë teksa kamioni është në lëvizje (VIDEO)
Një kamionçinë është përfshirë nga flakët në Tiranë teksa ishte në lëvizje.

Mbeturinat që po transportoheshin nga kamionçina kanë marrë flakë, ndërsa shoferi është detyruarndalet dhe të mundohetshuaj zjarrin.

Ngjarja është regjistruar nga një lexues i Portalit Albeu dhe i është dërguar redaksisë.

Shihni videon. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2016, ora 03:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori