E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
Ndodh mrekullia! Gjithçka u shkrumbua tek Notre Dame përveç kryqit (FOTO LAJM)

Zjarri që ra dje pasdite në Katedralen Notre Dame de Paris, cila mbahet në këmbë prej 850 vitesh shkatërroi gjithçka, përveç mureve.

Mirëpo, Reuters ka kapur një foto nga brenda Katedrales ku duket se nga zjarri ka mbijetuar vetëm kryqi i vendosur në ballë të saj.

Fotoja po shpërndahet gjerësisht në rrjetet sociale dhe shumë përdorues shprehen se ka ndodhur një mrekulli. /albeu.com/
Shtuar më 16/04/2019, ora 11:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori