Ndjekje si në filma me 200 km/h, i riu sfidon në autostradë policinë
Policia ka ndaluar një të ri për lëvizje tek normave të lejuara.

Por jo vetëm kaq, kur iu bë shenjë për t'u ndaluar, i riu shtoi shpejtësinë për t'i shpëtuar ndjekjes.

"Nje i ri, 29 vjecar nga Durresi u kap me shpejtesi 200 km/h. Papergjegjshmeri ne drejtim te automjetit.

Nuk i ndalon policise duke rrezikuar jeten e punonjesve te policise, jeten e tij e te perdoruesve te rruges, por kapet pas ndjekjes nga patrullat e qarkullimit"- njofton policia.

Njoftimi i plotë i policisë:

Kontrollet

Ne te gjitha rruget e Tiranes vijojne kontroller me drager nga Policia Rrigore e Tiranes.

Ne rrugen “Sulejman Delvina” u verifikua se shtetasi me iniciale E.D vjec 36 drejtonte mjetin nen efektin e alkoolit ne masen 0.91 mg/l

Drejtues mjetet kujtohuni gjithmone – alkooli shkon ne stomak, por turbollon koken dhe nje mjet drejtohet me koke ! /albeu.com/
Shtuar më 09/06/2018, ora 08:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori