E FUNDIT/ Tre ambasadorë "zbarkojnë" në zyrën e Lleshajt
Ndizet protesta, tentohet të çahet kordoni i policisë (VIDEO)
Mijëra qytetarë janë mbledhur para Kuvendit ku bëjnë thirjje kundër qeverisë Rama.

Rama ik, Rama ik”, janë thirrjet e vazhdueshme të tyre. Protestuesit ndërkaq mbajnë flamuj kombëtar në duar, si dhe përdorin vuvuzela.

Në një moment ka patur edhe tensione mes protestuesve dhe policive ku ëhstë tëntuar të çahet kordoni i policisë që ndan protestuesit me Kuvendit. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2019, ora 10:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori