Ndiqte dhe ngacmonte seksualisht vajzat, arrestohet maniaku në Tiranë
Policia e Tiranës ditën e sotme ka arrestuar një shtetas 41-vjeçar pasi është akuzuar nga një shtetesa për përndjekje dhe ngacmime të vazhdueshme.

“Më datë 24.02.2017, u arrestua shtetasi Saba Shkoza, 41 vjeç, banues në Tiranë, sepse shtetësja A. K., kallëzon se në orën 13:20, në rrugën “Beslidhja”, pranë banesës së saj është përndjekur dhe ngacmuar seksualisht nga ky shtetas”, thuhet nga Policia.

Parashikuar nga Nenet 121/a dhe 108 të Kodit Penal./albeu.com/

Shtuar më 25/02/2017, ora 09:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori