Ndiqni LIVE rezultatet nga numërimi i votave për kryetar dhe këshilla në gjithë Shqipërinë
Ndërkohë që në një pjesë të mirë të bashkive ka përfunduar numërimi i votave duke nxjerrë numrin e votuesve si edhe mbështetjen për çdo kandidat, ai vijon në disa bashki të mëdha si Tirana apo Elbasani.

SHIKONI KETU rezultatet LIVE.

Gjatë votimeve të djeshme ka patur akuza për shkuarje familjarisht në vendin e fshehtë apo mbushje të kutive në disa bashki.

Pak minuta më vonë pritet raporti i OSBE-ODIHR për zgjedhjet.

Shtuar më 01/07/2019, ora 14:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori