Ndiqeni live protestën, flet Basha (VIDEO)
Kanë dalë në protestë edhe kryetari i PD-së Lulëzim Basha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi.

Ndërkohë Basha ka nisur fjalimin e tij.
Shtuar më 13/04/2019, ora 18:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori