Ndërtimi pa leje, arrestohet sërish Sokol Koçiu
Avokati Sokol Koçiu është një ndër 64 personat e ndaluar nga ana e policisë për ndërtime pa leje. Ish -shefi i policisë gjyqësore, Koçiu u arrestua sot nga policia në kuadër të planit të masave për goditjen e krimit mjedisor.

Sipas policisë Koçiu po ndërtonte pa leje në qendër të kryeqytetit.

Koçiu ka kryer disa vjet burg për trafik ndërkombëtar droge. Ai u zbulua dhe u kap gjatë operacionit të bujshëm “Kokaina”. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 17:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori