Ndërron jetë në spital i riu që u aksidentua 4 ditë më parë
Ka ndërruar jetë në spital një nga të rinjtë i cili i aksidentua ditën e martë në aksidentin e ndodhur në rrugën Paper-Elbasan,

G.B, 25 vjeç nga Cërriku nuk mund ti shpëtojë plagëve të rënda.

Automjeti u përplas me bordurën në anë të rrugës.

Si pasojë e këtij aksidenti mbeti i bllokuar brenda mjetit edhe drejtuesi 21 vjeçar i mjetit, edhe ky i plagosur rëndë.

Për të bërë të mundur nxjerrjen e trupave drejt vendit të ngjarjes shkuan policia dhe zjarrfikësja të cilët pasi e kanë nxjerrë e kanë transportuar në ambulancë drejt spitalit rajonal të Elbasanit.Shtuar më 19/07/2019, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori