Nderron jete bashkeshortja e ministrit Limaj
Albeu.com
Zahrije Limaj, bashkëshortja e ministrit të Transportit dhe Postë-Telekomunikacionit, Fatmir Limaj, ka ndërruar jetë mbrëmë nga kanceri, prej të cilit cilit vuante një kohë të gjatë.E ndjera la pas tre fëmijë. Bëhet e ditur se varrimi i gruas së ministrit Fatmir Limaj do të bëhet sot pasdite në Banjë të Malishevës.
Shtuar më 10/07/2010, ora 12:01
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori