"Ndërrojnë burrat bashkë", Fatma quan gazetarin pervers (FOTO LAJM)

Një artikull ku shkruhej se Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta janë aq shoqe sa ndërrojnë dhe burrat, ka tërhequr vëmendjen e gazetareve.

Ndërsa publikuan foto të tyre, duke kërcyer me partnerët e shoqes, një artikull i shkruar me nota humori nuk është pritur mirë nga Fatma.

Ajo ka ironizuar gazetarin për mënyrën e trajtimit të artikullit bazuar në fotot e tyre.

“Ky robi që ka bërë këtë artikullin ose është i virgjër, ose ka shume kohëëë pa bërë seks, ose është aq pervers saqë çdo gjë që merr frymë i duket objekt seksual dhe e ka lënë pamend fakti që dy shoqe kërcejnë me burrat e njëra-tjetrës.

Sqarim për gazetarin, unë e kam të dashur atë çunin king aty, se akoma s’jemi martuar”, shkruan Fatma. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2018, ora 11:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori