Ndërroi jetë nga Covid-19, 71 vjeçari i kishte këmbët e prera nga diabeti
Mbrëmjen e djeshme një 71 vjeçar ndërroi jetë nga Covid-19 në Infektiv.

Viktima i kishte këmbët e prera, si pasojë e diabetit, dhe fatkeqësisht nuk ja ka dalë të mposhtë koronavirusin shkruan bë.

Mësohet gjithashtu se 71-vjeçari nuk ishte intubuar, por me maskën e oksigjenit.

Kujtojmë se numri i viktimave ka shkuar në 31.

Shtuar më 30/04/2020, ora 13:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori