Ndërhyrjet në aparatet matës, arrestohen 2 ish-elektricistët
Dy ish-elektricistë jane arrestuar nga blutë e kryeqytetit për ndërhyrje në aparatet e energjisë elektrike. Mark Uka dhe Bashkim Gashi akuzohen për mashtrim e ndërhyrje në aparatet matës të energjisë elektrike. /albeu.com/


Shtuar më 17/04/2013, ora 18:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori