Ndalohet pronari i kamionit, po transportonte 190 kg bimë narkotike
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Uniformat blu kanë bërë të mundur ndalimin e pronarit të kamionit që u gjetën 190 kg kanabis.

Portali "Albeu" njofton se bëhet fjalë për shtetasin Erjon Jovani, 32 vjeç.

Ky i fundit dyshohet ka bashkëpunuar me Erblin Pukën. Kanabisi kishte si destinacion Italinë. /albeu.com/

Shtuar më 02/12/2016, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.