Ndalohet 28 vjeçarja për falsifikim parash dhe shitje droge
Një 28 vjeçare në Elbasan është ndaluar nga ana e policisë, pasi mbi të rëndojnë akuzat për falsifikim parash dhe shitje droge. Ndalimi është bërë nga e Seksionit Kundër Krimit Ekonomik e Financiar, në qytetin e Elbsanit.

28 vjeçarja Mavlina Zalli, është banuese në Tiranë. Prokuroria pranë Gjykatës së Apelit Durrës, ka dërguar urdhrin për ekzekutimin e vendimit penal të Gjykatës së Apelit Durrës, ku ka vendosur ndalimin e Zallit për kryerjen e veprës penale të “Falsifikim të monedhave” dhe “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2015, ora 09:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori