Ndahet nga jeta ish-kreu i PD në Tiranë
Pëlqej
Perikli Dhales i njohur si ish-kreu i PD për njësinë numër 8 në Tiranë, njëherësh futbollist dhe kampioni i klubit Tirona wshtw ndarw nga jeta.

"Miq! Ju njoftoi se, pas nje semundje te rende dhe teper akute u nda nga jeta, PERIKLI DHALES, futbollisti dhe kampioni i klubit Tirona, por dhe ish-Kryetar i PD njesia 8!

Varrimi behet sot, e Enjte, ora 17:00 ne varrezat e Tufines.

Ngushellime te sinqerta bashkeshortes se tij Donika dhe dy djemve Frenklit & Hertit! Te qofte dheu i lehte e u prehsh ne paqe, Pere!", shkruajnë miqtë e tij në Facebook. /albeu.com/

Shtuar më 14/06/2018, ora 08:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori