Ndahet nga jeta gazetari Kreshnik Zeqaj
Gazetari Kreshnik Zeqaj ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare në Londër pasi vuante nga zemra.

Humbja e tij ka qenë e parakohshme dhe e papritur.

Zeqaj ndërroi jetë në kryeqytetin britanik, Londër.

Humbja e tij është e madhe për kolegët dhe ata qëe njohën. /Albeu.com/
Shtuar më 04/01/2016, ora 23:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori