"Narkoflota e ndrikull Xhaçkës..!" Berisha nxjerr pamje të avionëve
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video e një avionit, në të cilin sipas tij trafikohet lëndë narkotike.

Në një postim në Facebook, Berisha shkruan se narkoflota fluturon dy herë në ditë në atë që ai quan ‘linja’ Durrës-Bari.

Sipas ish-kryeministrit prodhomi i këtij viti është përparësi për Edi Ramën dhe Olta Xhaçkën.

Narkoflota Durrës – Bari fluturon 2 herë në dite!

Eksporti i prodhimit te bollshëm te këtij viti është përparësi e Edvin Mafise, gjeneral Hashashit dhe Ndrikull Xhaçkes! Shikoni videon e qytetarit dixhital. Sb”, shkruan Berisha.
Shtuar më 20/08/2019, ora 12:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori