Nard Ndoka zbulon porositë e fundit të Ramës pë deputetët
Kreu i demokristianëve ka ironizuar kryeminitrin Edi Rama, pas përfundimit të mbledhjes në PS.

Rama jep porositë e fundit; kujdes k..ra, mos flitni më në telefon", shkruan Ndoka në postimin e tij në Facebook.

Më herët Rama i mblodhi të tijtë duke u thënë porosi për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor, nga i cili PS nuk heq dorë.

Kryeministri ka kërkuar maksimumin në këto ditë të mbetura fushate ndërsa ka kërkuar dokumentimin dhe faktimin e çdo incidenti të mundshëm që mund të ndodhë

Kjo mbledhje vjen pak para vendimit që pritet të marrë Kolegji Zgjedhor lidhur me dekretin e Presidentit Meta për anullimin e zgjedhjeve.
Shtuar më 24/06/2019, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori