Nard Ndoka thumbon keq Ramën: Po kalon menopauzën!
Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, “ka thumbuar kryeministrin duke thënë se Edi Rama po kalon menopauzë politike dhe sipas tij qytetarët duhet të kenë frikë dhe kujdes prej tij.

Sipas tij “këtë fenomen shqetësues e vertetojnë edhe sondazhet e fundit”.

Nard Ndoka tregon edhe simptomat, ku në një reagim në Facebook shkruan:

“Disa nga shqetësimet në këtë periudhë janë: afshe të nxehta, çrregullime të gjumit, probleme urinare, ndryshime të humorit dhe nervozizëm, ndryshime në jetën seksuale, osteoporozë, sëmundje kardiovaskulare, shtim në peshë dhe ndryshime në pamje, si dhe probleme me përqendrimin apo me kujtesën”
Shtuar më 21/04/2020, ora 21:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori