Nard Ndoka lëshon "bombën" e ditës: Rama pi ujë të ulë kokainën në gjak (VIDEO)
Pëlqej
Nard Ndoka ka dhënë një detaj interesant gjatë seancës së sotme duke iu drejtuar kryeministrit Rama se duhej të pinte ujë pasi kishte konsumuar shumë kokainë.

"Të them të drejtën nuk meriton replikë kryeministri edhe për faktin se është në efektin e kokainës, sapo ma konfirmuan. Se nuk ka besim tek doktori këtu. Një mjek nga jashtë më tha se shenjat e tij janë tipike të një përdoruesi kokaine"., - tha Ndoka duke shtuar: Më vjen e dhe një informacion i kualifikuar. Keni pirë 6 shishe uji se vetëm uji ja ul dozën e kokainës që të bëhet njeri normal. Ujë, merrni dhe jepni ujë, që t’i ulni nivelin e kokainësgjak. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2017, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori