E FUNDIT/ Gjendet i pajetë trupi i një 68-vjeçari brenda një garazhi
Nard Ndoka i shkruan Yuri Kim: Topi i vërtetë është në Dibër, ai që i dhe Bashës është i shpuar!
Pas arritjes së një marrëveshje për Reformën Zgjedhore, ambasadorja amerikane Yuri Kim ia la përgjegjësinë Bashën duke deklaruar se tashmë "topi është në dorën e tij".

Ditën e sotme ish deputeti Nard Ndoka, komenton deklaratën e ambasadores amerikane.

Nard Ndoka beson se kërkesat e opozitës burojnë nga frika për përsëritjen e vjedhjes së votave në zgjedhjet e kaluara.

"Ambasadore Kim, topi i reformës është në Dibër, të ka dhën top të shpuar Damiani!", shprehet Ndoka. /albeu.com/Shtuar më 05/06/2020, ora 17:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori