Naim Sela: Jam dhunuar nga truprojat e kunatit të ministres Bregu
SUQU
Naim Sela, i cili është në një proces gjyqësor për disa prona në Prezë me kunatin e ministres së Integrimi Bregu, zotin Hektor Ajazi deklaron se është dhunuar nga truprojat e këtij të fundit. Naim Sela është përfaqësue i pronarëve të pronave në Prezë dhe është shtruar në spitalin ushtarak, pas dhunës që sipas tij kanë ushtruar 2 truprojat e Ajazit. Seanca gjyqësore për këto prona është caktuar në 15 shator. Për të vizituar Selën ka shkuar edhe deputeti i PS-së, Artan Gaçi.
Shtuar më 08/09/2010, ora 17:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori