Naftëtarët kërcënojnë Ramën: Do t'hedhim në erë me Uzinën
Naftëtarët e ARMO-së kanë bërë një deklaratë të fortë kundër Ramës.

Ato janë shprehur se do të hedhin në erë uzinën nëse Rama apo përfaqësuesit e tij do të vijnë në Uzinë.

"Ne do hedhim uzinen në erë, nese ata qe na shkelen dhe na shtypen si Beso Sulaj , te vijne serish ne uzine. Kryeministri te jap zgjidhje jo vrasese.

Do te jete pergjegjesia direkte e kryeministrit Rama per ate qe do te ndodh”, shkruajnë më tej naftëtarët.

Ata shprehen se disa përfaqësues të sindikatës po bëjnë lojë të pistë duke dalë në mbështetje të qeverisë dhe të biznesmenit Besnik Sulaj. /albeu.com/Shtuar më 17/01/2018, ora 11:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori